90AI0060-R10020
Artikl
Asus Zenfone 8 ZS590KS - Mikrofonska PCB ploča - 90AI0060-R10020 Genuine Service Pack
Kvaliteta rezervnih dijelova
Sastavljanje i savjeti:
Vrsta uređaja
Kategorija
Originalnost
Neto težina (kg)
0,004
EAN
Cijena
Kvaliteta
Novo
Soft OLED
Tehnologija
Svjetlina
Živopisno
ORIGINALNOST
Original
Dodirno staklo
IC i fleksibilni kabel
Polarizator
Digitalizator
FUNKCIONALNOST
True Tone
Face ID
Refresh rate*
OBAVIJESTI
Unknown parts
Ne prikazuje se
Important Messaage
ili
Obnovljeno
Neoriginalno
Hard OLED
In-Cell
TFT
*Refresh rate odnosi se na iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro i 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max
iPhone 6, 7, 8, 6s, 6 Plus, 7 Plus, 8 Plus, XR, 11, SE 2016, SE 2020, SE 2022
IPS
iPhone, iPad, iPod, MacBook, Apple Watch, AirPods
Baterijske ćelije
Kapacitet
IC čip
Zdravlje baterije
Zaštita od prenapona
Zaštita od pregrijavanja
Zaštita od pražnjenja
Zaštita hardvera
Zaštita od kratkog spoja
Isto kao Original
+ / - 3%
Idealni su izbor za servisne centre, B2B partnere i profesionalne tehničare.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, kao i za 13 Pro Max, 14 Pro Max i 15 Pro Max, zadržava frekvenciju osvježavanja od 120 Hz.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, i 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max - zadržava brzinu osvježavanja od 120Hz.
Kupnjom obnovljenog zaslona pridonosite smanjenju elektroničkog otpada.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro i 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max ima smanjenu brzinu osvježavanja do 90Hz.
Drugi zasloni u FixPremium Soft OLED kvaliteti imaju smanjenu brzinu osvježavanja od 60Hz.
Pogodan je za kupce koji cijene nižu cijenu, a ipak žele izvrsnu kvalitetu zaslona.
Pogodno za kupce koji traže najbolji omjer cijene i kvalitete među TFT zaslonima.
Naš nabavni tim pažljivo bira dobavljače ovih zamjenskih dijelova.
O zaslonima Svi zasloni u Aftermarket PRO kvaliteti imaju smanjenu brzinu osvježavanja od 60Hz.
Za iPhone zaslone, programiranje True Tone i Haptic Touch funkcija nije moguće.
Svi zasloni u Aftermarket kvaliteti imaju smanjenu brzinu osvježavanja od 60Hz.
Kao nov
Korišteno, bez tragova nošenja
Vizuakbi stanje
Mikro-ogrebotine ili 2 manje ogrebotine do 2 mm
Zaslon
Okvir
Stražnja ploča
Izvrstan
Korišteno, u vrlo dobrom stanju
Maksimalno 2 manje ogrebotine, točke do 5 mm
Maksimalno 3 manje ogrebotine, točke do 2 mm